Слухай онлайн
Cуспільство

Екоосвітяни Львівщини активно долучаються до екомарафону "Збережи ялинку!"

Адміністрація регіонального ландшафтного парку ʺВерхньодністровські Бескидиʺ організувала екомайстер-клас – ʺРіздвяна композиція, як альтернатива зрубаному новорічному деревцюʺ. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

Екоосвітяни для учасників екомарафону підготували гілочки ялини та сосни, сушені помаранчі та кавові зерна, які додали особливого аромату, а також, майстрували свічечки з вощини. Завдяки такому підходу до організації майстер-класу задоволення від творчого процесу отримали всі його учасники.

Працівники РЛП ʺРавське Розточчяʺ провели майстер-клас із виготовлення новорічної листівки для школярів 5 класу Середкевицького НВК. Під час майстер–класу розповідали цікаві факти про ялинку. Зокрема:

- в Україні ялинка є найбільш поширена в Карпатах, де її висота сягає до 50 метрів;

- серед ялинок України є довгожителі, їхній вік сягає 500 років;

- давньослов`янська назва ялинки означає ʺКолючаʺ;

- найстарше дерево, яке живе на нашій планеті, має вік 9950 років. Ця ялинка росте в горах Швеції. Там знайшли ще групи ялин (20 дерев) віком понад 8000 років;

- один гектар ялинового лісу забезпечує річну потребу людини в кисні та дає понад 2500 тонн вологи;

-  хвойне повітря не дає змогу поширюватися хворобливим мікробам.

Учням дуже сподобалося заняття, і вони роздумували над словами екоосвітян чи потрібно зрізувати дерева, щоб декілька днів воно було окрасою наших домівок.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Львові відбулась презентація проєкту ʺEco Way Lvivʺ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");