Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Геннадій Зубко: Уряд спрямував понад 380 млн грн на "теплі кредити" для ОСББ

Як повідомили у прес-службі Віце-прем’єр-міністра України, Уряд спрямував 380,6 млн грн на виконання програми ʺтеплі кредитиʺ для ОСББ.

Це дасть можливість отримати кредити близько 230 тисячам родин. Про це на засіданні Уряду повідомив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

ʺЗавдяки збільшенню фінансування Програми для ОСББ у 2019 році ще близько 3 тисяч ОСББ (понад 230 тисяч сімей) зможуть скористатися ʺтеплими кредитамиʺ, а загальний обсяг кредитів, які зможуть залучити ОСББ, сягне понад 760 млн грнʺ, - підкреслив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, за час роботи програми ʺтеплі кредитиʺ нею скористалися майже 600 тисяч родин. Паралельно їй працює 140 муніципальних програм, що забезпечують від 10% до 30% співфінансування енергозберігаючих заходів, а також програма IQЕnergy, яку фінансує Європейський банк реконструкції і розвитку. Також у цьому році запрацював Фонд енергоефективності, і перші 15 ОСББ тестують процедури Фонду енергоефективності та впроваджують проекти з модернізації будинків. У подальшому Фонд зможе опрацьовувати близько 3000 заявок на рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ