Слухай онлайн
Політика

Лукашенко повідомив, коли Росія і Білорусь створять союзну державу

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко після зустрічі з лідером Росії Володимиром Путіним заявив, що восени цього року обидві країни створять одну Союзну державу.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Зокрема незаконний президент сказав:

"Ми рухаємося серйозно щодо союзних програм. Пам'ятайте, з карт (дорожні карти щодо інтеграції) починали, дуже серйозні програми. Напевно, 26 або 27 програм ми вже погодили на рівні уряду. Трохи залишилося: 2-3 дуже серйозні програми економічного характеру, в тому числі і оподаткування".

Лукашенко нагадав, що влітку повинен відбутися Форум регіонів Білорусі та РФ у Московській області. Формалізувати домовленості про створення Союзної держави Москва і Мінськ, за його словами, зможуть після засідання Вищої державної ради.

"А потім ми ухвалимо рішення про засідання Вищої державної ради восени, на якому ми вже зможемо формалізувати всі наші домовленості, підписавши певні документи", — додав він.

Також Лукашенко закликав поліпшити оборону Союзної держави:

"Ми потихеньку рухаємося, але є на злобу дня питання, які треба посилювати.Зокрема і безпеку, і оборону в нашій Союзній державі".

Нагадаємо, що Договір про створення Союзної держави Мінськ підписав з Москвою у 1999 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ