Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Львівську обласну раду очолить Ірина Гримак, - ЗМІ

Лідер виборів до місцевих рад на Львівщині, політична партія "Європейська Солідарність", вже визначилась зі своїм протеже на голову обласної ради.

Джерело “Діла”, близьке до Олега Синютки, лідера обласного осередку ЄС, повідомляє: “Олександр Ганущин (діючий голова ЛОР, що теж був кандидатом від ЄС) в кріслі голови не просидить лишньої хвилини. Синютка особисто прийняв рішення щодо Ірини Гримак. Її бачить головою Львівської облради”.

Видається, спроби Олександра Ганущина зберегти впливи на Львівщині сходять нанівець, не допомогло навіть «загравання» з екс-президентом Петром Порошенком у соцмережі Фейсбук, де Ганущин перед виборами зі своєї кишені оплачував рекламу з відеороликами Порошенка.

Схоже, Олег Синютка такий вклад Ганущища у майбутню перемогу ЄС на виборах гідно оцінити не зумів. До речі, не оцінили п’ять років вірної служби Ганущина і брати Дубневичі. До наближеної до себе політсили «За Майбутнє» Олександра Ганущина не запросили.

Щодо Ірини Гримак, яку Європейська Солідарність та Олег Синютка «свататимуть» на голову Львівської облради, то вона очолювала список ЄС до Львівської облради, працює з Олегом Синюткою вже з десяток років. Почали іще в підпорядкуванні Андрія Садового у Львівській мерії.

Ірина Гримак

Згодом Олег Синютка, будучи головою ОДА, призначив Ірину Гримак своєю заступницею. З часом, щоправда, звільнив, але після кількох місяців перерви у ділових стосунках з пані Гримак, призначив знову.

Уже в найближчі дні «Діло» підготує вичерпне журналістське розслідування про майно та вельми цікаві рішення пані Ірини Гримак, аби познайомити Вас ближче з майбутньою пані головою ЛОР.

Також «Ділу» відомо, що Олегу Синютці пропонували розглянути іще одну кандидатуру на голову Львівської облради. Йдеться про Володимира Квурта, якого лобіює місцевий «тютюновий барон» Григорій Козловський. Проте, як бачимо, вже після виборів до місцевих рад Олегу Синютці допомога від Козловського, зокрема медійна, не буде настільки важливою, аби віддавати йому настільки цікаве крісло.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ