Середньозважена оцінка львів’янами міських правоохоронних служб зросла до 3,25 балів – такі дані соціологічного дослідження «Львівський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у червні 2017 року.
Мешканцям Львова пропонувалось оцінити діяльність міських правоохоронних служб за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.
З’ясувалось, що «п’ятірки» поставили 6,5% опитаних львів’ян, а «четвірки» – 39,4 %. На думку третини мешканців Львова (31,9%) правоохоронці заслуговують на «трійку». 12,1% респондентів поставили «двійки», а 8% – «одиниці». 2,2% опитаних не визначились із відповіддю.
Ще у квітні правоохоронці отримали за роботу 2,84 бали.
Згідно опитування в ставленні мешканців роботи поліції переважають позитивні оцінки. На думку політичного експерта Дмитра Гаврилюка, це означає, що майже половина львів’ян довіряють правоохоронцям. В той же час, критичні оцінки не є переважаючими над позитивними.
За результатами опитування в оцінці роботи правоохоронці чимало львів’ян адресували їм задовільні оцінки.. В цьому разі зберігається інтрига в прогнозуванні динаміки змін в ставленні мешканців міста до поліції, або в бік позитивних чи негативних оцінок.
Враховуючи, зростання середньозваженої оцінки правоохоронців (з двома спадами в лютому та квітні 2017 р.) можна говорити, що є передумови до продовження зростання позитивних оцінок роботи правоохоронців.
Дослідження відбувалось з 4 по 5 червня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1680 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.
Довідка.
Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.