Слухай онлайн
Cуспільство

Майор поліції Володимир Ткач з Львівщини вирушив на Донеччину

Начальник відділу криміналістичного забезпечення поліції Львівщини поділився досвідом роботи з колегами із Донеччини. Про це сьогодні, 7 лютого, повідомили Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області.

Начальник відділу криміналістичного забезпечення поліції Львівщини поділився досвідом роботи з колегами із Донеччини 

Впродовж 18-21 лютого для інспекторів-криміналістів Головного управління Національної поліції в Донецькій області відбувся тренінг, організований Консультативною місією Європейського Союзу, із вдосконалення організації роботи на місці злочину. 

Провели навчання начальник відділу криміналістичного забезпечення поліції Львівщини майор поліції Володимир Ткач спільно з представниками КМЄС – старшим радником з криміналістичної експертизи Павелом Карнасом (Польща) та радником з питань кримінальних розслідувань організованої злочинності Мартіном Лапорте (Бельгія). 

Під час практичних занять учасники тренінгу вдосконалювали навики з ретельного пошуку та вилучення доказів. На змодельваному місці події за допомогою новітнього технічного обладнання інспектори-криміналісти опанували навички фотографування слабовидимих чи латентних слідів, а також вчилися працювати з альтернативним освітленням, яке дає змогу виявляти невидимі докази. 

Такі новітні методики криміналістичного дослідження широко застосовуються в європейських державах і завдяки новому обладнанню, переданому міжнародними партнерами, тепер є в «арсеналі» криміналістів Національної поліції України. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");