Слухай онлайн
Cуспільство

Мінприроди збирається декомунізувати заповідники

Міністерство екології та природних ресурсів в рамках декомунізації ініціює перейменування об’єктів природо-заповідного фонду.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Мінприроди, міністерство звернулось до обласних державних адміністрацій з проханням організувати процесу перейменування територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму. Відповідне звернення до облдержадміністрацій підписав заступник міністра з питань європейської інтеграції Микола Кузьо.

Мінприроди також ініціювало перейменування територій та об’єктів природо-заповідного фонду загальнодержавного значення. Отримані пропозиції ОДА стануть підставою для підготовки та подальшого прийняття відповідного указу президента. Завершенням цієї роботи будуть рішення обласних рад про перейменування відповідних територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.

У міністерстві закликали всіх небайдужих долучитися до процесу декомунізації природно-заповідного фонду та надавати свої пропозиції щодо їх перейменування до відповідних обласних державних адміністрацій і Мінприроди.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ