Михайло Ваврин готовий посперечатися щодо дієвості комісії котру очолював протягом четвертої каденції облради
Слухай онлайн
Політика

Михайло Ваврин готовий посперечатися щодо дієвості комісії, котру очолював протягом четвертої каденції облради

Депутат ЛОР Михайло Ваврин вважає, що комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності, зв’язків з правоохоронними органами і військових проблем протягом четвертого демократичного скликання була найбільш дієвою. Про це він розповів, коментуючи сьогоднішні заяви представників НУ про недієвість таких багатофункціональних комісій.

 „Представники „Нашої України” такими заявами прикривають інше — бажання зробити їх менш дієвими, бо склад комісії буде меншим і ним буде легше маніпулювати”, — заявив у коментарі „Гал-info” Михайло Ваврин. „Наша Україна”, таким чином, хоче вирішити амбіційні політичні питання.
Нагадаємо, що сьогодні депутат ЛОР Андрій Парубій назвав постійну комісію ЛОР, котру очолював Михайло Ваврин недієвою. „Деякі комісії є не функціональні через поєднання багатьох функцій, скажімо, комісія депутатської діяльності, етики, законності, зв’язків з правоохоронними органами і військових проблем. Купа функцій в одній комісії. Я розумію, що це було зроблено під одну людину”, - заявив сьогодні у коментарі одній з інформагенцій Андрій Парубій.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...