Слухай онлайн
Cуспільство

Митрополит Епіфаній привітав вірян, які сьогодні святкують Різдво

"Найщиріші вітання нашим братам і сестрам з інших Помісних Православних Церков та християнам латинського обряду, які святкують сьогодні подію Різдва Господа нашого Ісуса Христа!" - зокрема зазначив Епіфаній.

"Як християни, члени Єдиної, Святої, Соборної і Апостольської Церкви Христової ми радіємо разом з вами і передаємо найтепліші побажання, а також засвідчуємо свою сердечну близькість і братню любов.

Понад два тисячоліття минуло з того часу, як Ангел Господній сповістив пастирям звістку про народження Спасителя, але досі радість від неї не змарніла. Більше того – й далі, через сотні, тисячі років ця радість Різдва Христового не втратить свого значення, адже це – подія, що відбулася один раз в історії, проте яка має силу у вічності. Це величний вияв милості Божої до грішного людства, бо Єдинородний Син Божий – Господь наш Ісус Христос – заради нас, людей, і заради нашого спасіння зійшов з небес. Він спрямував нас на шлях добра й любові, благочестя й правди. Христос в давнину народився у Вифлеємі, але з того часу Він приходить для нових і нових поколінь, являючи себе в серці кожного з нас, даруючи нам віру, любов і надію.

Подія Різдва Христового – це те, що об’єднує усіх християн, незалежно від календаря, країни проживання чи національності. Тож нехай світло цього великого свята долає усі перепони і непорозуміння між людьми, прикрашає душі чеснотами християнського благочестя, а серця й вуста єднає спільною подячною молитвою!" - додав Митрополит.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");