Слухай онлайн
Cуспільство

На 14. 00 на Львівщині грубих порушень громадського порядку під час виборів - не зафіксовано

29 жовтня станом на 14.00 у Львівській області до поліції надійшло два повідомлення про події пов’язані з виборчим процесом. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

У Старосамбірське відділення поліції об 11.04 звернувся спостерігачвиборчої дільниці села Ракова Старосамбірського району, який повідомив, що станом на 10.45 члени виборчої комісії видають бюлетені дляголосування без пред’явлення виборцями паспортів громадянина України.

Ще одне повідомлення до Старосамбірського відділення поліції надійшло об 11.40 від спостерігача виборчої дільниці в селі Погірці Самбірського району про те, що виборець намагався винести поза межі виборчої дільниці (в коридор) бюлетень для голосування.

За цими фактами працівники поліції проводять перевірку.

Нагадаємо, кількість правоохоронців, залучених до охорони публічноїбезпеки у населених пунктах, де проводяться вибори, є збільшеною. Окрім того, створені додаткові слідчо-оперативні групи для реагування на повідомлення про скоєння правопорушень, працюють додаткові наряди вибухотехніків та кінологів для реагування на повідомлення про виявлення небезпечних чи підозрілих предметів.

На даний час в області грубих порушень громадського порядку під час проведення місцевих виборів - не зафіксовано.

Поліція закликає громадян не порушувати правопорядок та діяти відповідно до норм діючого законодавства.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ