Слухай онлайн
Cуспільство

На Донбасі до кінця року відкриють два сервісні центри

У Донецькій та Луганській областях розпочато підготовку до спорудження сервісних центрів, роботи розпочнуться найближчим часом.Вже у листопаді планується відкрити сервісний центр на КПВВ Щастя Луганської області, а у грудні - на КПВВ Новотроїцьке Донецької області. Про це повідомили у пресслужбі Донецької ОДА.

Спорудження сервісних центрів відбувається за кошт інвесторів. Інвестиції на кожен сервісний центр складають 9,1 млн грн.Інвестором будівництва сервісного центру на КПВВ Щастя виступила компанія «ОСТО-ГРУП», на КПВВ Новотроїцьке - компанія «Нова пошта».

У кожному сервісному центрі будуть діяти ЦНАПи, будуть обладнані кімната відпочинку, кафетерій, вбиральні, кімната матері і дитини, медпункт, аптека, відділення банку, магазин, поштове відділення. Також сервісні центри будуть обладнанні Wi-Fi, системами кондиціонування, гарячою водою тощо.

Сервісні центри являтимуть собою тимчасові збірно-розбірні модульні конструкції.Всього у Донецькій та Луганській областях буде споруджено 7 таких центрів - на шести існуючих КПВВ та на новому - у Щасті.Окрім того, сервісні центри будуть облаштовані й на КПВВ на адмінмежі із АР Крим.У Херсонській області на КПВВ Чонгар вже проводиться реконструкція сервісної зони, інвестором виступила компанія SOCAR. Сума інвестицій - близько 20 млн грн.

«Наше завдання - створити максимально зручні, функціональні КПВВ, аби наші громадяни як ті, що перетинають КПВВ, так і ті, хто живе на підконтрольній Уряду України території, могли отримувати всі послуги максимально зручно і оперативно. Від послуг поштових і банківських відділень до адміністративних і соціально-гуманітарних. Люди повинні на собі відчути доступність державних сервісів. Хочу наголосити, що вся супутня інфраструктура, враховуючі кількість громадян, які користуватимуться послугами сервісних центрів і КПВВ, буде врахована, в тому числі з боку забезпечення комфорту місцевих мешканців», - наголосив віцепрем‘єр-міністр України-Міністр з питань реінтеграції ТОТ Олексій Резніков.

Він також нагадав, що Мінреінтеграції запроваджує комплексний підхід для вирішення питання належного облаштування КПВВ і надання послуг на адмінмежі та на лінії дотику, тому всі КПВВ будуть у підпорядкуванні одного балансоутримувача - ДП «Реінтеграція та відновлення», а не кожне у різної структури. Для надання комплексних соціальних та гуманітарних послуг на КПВВ,  буде здійснено відбір персоналу ДП, який буде забезпечувати високоякісний сервіс для осіб, що перетинають лінію розмежування та адмінмежу з АР Крим.

Нагадаємо, раніше Мінреінтеграції заявляло про необхідність облаштування сервісними центрами всіх КПВВ на лінії дотику з тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях та на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримським півостровом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ