Слухай онлайн
Cуспільство

На Луганщині відбулись змагання на кращий мінометний розрахунок

Як інформують у прес-центрі ООС, на Луганщині відбулись змагання на кращий мінометний розрахунок серед військових частин оперативно-тактичного угруповання "Північ".

В заході взяли участь розрахунки, які вибороли першість у підрозділах своїх військових частин.

Змагались військові у спеціальній та спортивній номінаціях. Так, під час виконання нормативів у спортивній номінації мінометники долали спеціалізовану смугу перешкод, проводили розбирання та збирання автомату Калашникова, метали імітовану ручну гранату тощо.

Під час виконання нормативів у спеціальній номінації виконувались нормативи на мінометах калібру 120 мм та 82 мм, зокрема приведення міномету в бойове положення, його орієнтування, наведення в ціль, виставлення та збирання гарматного коліматору та приведення міномету в похідне положення.

- Під час таких змагань військовослужбовці формують колективний дух, прагнення до перемоги та вольові індивідуальні якості. Мінометник – це надскладна та відповідальна спеціальність, яка потребує уваги, оперативності та стресостійкості в будь-якій ситуації , - розповів військовослужбовець Сергій.

Оцінювання учасників змагань проводилось за бальною системою по кожному виконаному нормативу.

За результатами змагань переможцем змагань став мінометний розрахунок десантно-штурмової бригади, який в подальшому виборюватиме звання кращого на змаганнях в масштабі Операції об’єднаних сил.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ