Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

На Львівщині стартувала Перша Міжнародна Асамблея "Українка у світі"

На Львівщині стартувала Перша Міжнародна Асамблея
На Львівщині стартувала Перша Міжнародна Асамблея "Українка у світі"
На Львівщині стартувала Перша Міжнародна Асамблея
На Львівщині стартувала Перша Міжнародна Асамблея "Українка у світі"
1/2
Упродовж 1-3 вересня в головному корпусі Національного університету ʺЛьвівська політехнікаʺ триває Перша Міжнародна Асамблея ʺУкраїнка у світі: професіоналізм, активізм, традиціяʺ.

Така подія вперше відбувається саме на Львівщині. Це - платформа для дипломатії та популяризації України у світі. Відтак, унікальність події полягає в тому, що вперше з’їжджаються з усіх континентів з 26 країн світу українки, які, займаючи солідні професійні та громадські позиції в країнах свого проживання, активно працюють для України.

Участь в Асамблеї взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

ʺВелика честь бути сьогодні посеред вас, адже там де люди збираються у такому форматі, є синергія їхніх думок і вчинків. Важливо, що така асамблея відбувається у стінах Львівської Політехніки – одному з ключових осередків знань нашої держави. Функція українок у світі дуже багатогранна. Загалом життя жінки стає все складнішим, швидшим та динамічнішим. Усюди є українська діаспора та ті люди, які серцем і душею переживають за Україну. Ми щиро вдячні за все те, що ви робите для українців та Україниʺ, - наголосив очільник області.

Зазначимо, що спеціальною гостею події буде Рейнелл Андрейчук, перша жінка-сенаторка в Канаді від провінції Саскачеван.

Подія також покликана зламати наявні досі стереотипи і представити українку у світі сучасною, дієвою, професійною, успішною. А також – створити комунікаційний майданчик, що дасть можливість консолідувати зусилля як окремих особистостей, так і громадських організацій на реалізацію спільних проєктів та завдань.

Учасницями заходу будуть знакові постаті: Анна Кантер, співзасновниця Культурного центру Анни Київської в Санлісі (Франція); Марта Кебало, голова представництва СФУЖО в ООН (Канада); Мирослава Ґонґадзе, головна редакторка та очільниця Української служби ʺГолосу Америкиʺ (США) та багато інших.

Асамблею присвячено 70-літтю однієї з найавторитетніших світових жіночих українських організацій – Світової Федерації Українських Жіночих Організацій.

Нагадаємо, нещодавно у Львові відбулась конференція щодо впровадження освітньої реформи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ