Слухай онлайн
Cуспільство

Перший в Україні сертифікат ЗНО -2021 надрукували у Львові

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти надруковано перший в Україні сертифікат ЗНО-2021. Про це повідомили 3 лютого Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Нагадаємо, що сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбуватиметься упродовж  21 травня - 16 липня.

Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

Із 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики –7 червня, з біології – 10 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 1 лютого 2021 року розпочалась реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ