Слухай онлайн
Cуспільство

Поліцейські Львівщини переймали досвід європейських колег

Фото: поліція Львівської області
Фото: поліція Львівської області
Фото: поліція Львівської області
Фото: поліція Львівської області
Фото: поліція Львівської області
Фото: поліція Львівської області
Фото: поліція Львівської області
Фото: поліція Львівської області
1/4
Як повідомили Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області, консультативна Місія Євросоюзу провела для поліцейських семінар з підготовки до туристичного сезону.

Львівщину на зустрічі представили т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець та заступник начальника Управління патрульної поліції Львівської області Андрій Свєшніков. 

Семінар, на якому правоохоронці з різних областей України мали можливість обмінятись власним досвідом та перейняти найкращі практики з організації роботи поліції під час туристичного сезону в своїх європейських колег, відбувся 04 березня у місті Бердянську Запорізької області і був організований Консультативною Місію Європейського Союзу в Україні.

Учасники семінару, зокрема представники так званих "туристичних" областей нашої держави, презентували свої регіони, розповіли про особливості туристичного сезону і проблеми, з якими найчастіше стикаються правоохоронці, надаючи поліцейські послуги гостям.

Організатори семінару ознайомили присутніх з найкращими практиками з організації роботи поліції під час туристичного сезону в країнах Європи та вивчили способи їх адаптації до "туристичних" особливостей України.

"Туризм для Львівщини є одним з визначальних факторів росту економіки регіону, а безпека для туристів – є визначальним моментом для прийняття рішення – їхати до нас, чи ні. Ми, як правоохоронці, чітко усвідомлюємо цей зв'язок і готові усіляко сприяти розвитку туризму в Україні. Від імені керівництва поліції Львівщини я дякую організаторам цього семінару за можливість ознайомитись з досвідом наших колег – правоохоронців з найбільш розвинених у плані туризму країн Європи і впевнений, що невдовзі деякі з їх напрацювань ми запровадимо у нас", - зазначив Дмитро Міхалець. 

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, поліція Львівщини нагородила переможців конкурсу ʺМій вибір – життя без наркотиків".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");