Слухай онлайн
Cуспільство

Поліцейські Львівщини підбили підсумки роботи за п’ять місяців 2021 року

11 червня у Стрию відбулось виїзне засідання колегії Головного управління Національної поліції у Львівській області під головуванням очільника поліції Львівщини полковника поліцї Олександра Шляховського. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

Участь у засіданні взяли заступники начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк, полковник поліції Володимир Ільчишин та капітан поліції Дмитро Міхалець, керівники міжрегіональних управлінь, а також керівники служб та підрозділів поліції Львівщини.

«На порядку денному у нас багато питань, проте на початку хочу вкотре наголосити, що основним критерієм оцінки ефективності діяльності органів та підрозділів поліції є довіра громадян – довіра населення до нас. І формується ця довіра на результатах нашої роботи, на тому, як ми спілкуємось з людьми, на нашій відкритості, на розумінні того, що ми повинні допомагати людям», - зазначив Олександр Шляховський.

Присутні підбили підсумки роботи служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області за п’ять місяців  2021 року, проаналізували стан злочинності та розкриття кримінальних правопорушень, визначили позитивні та негативні моменти в роботі, а також заслухали керівників окремих служб та підрозділів поліції Львівщини.
Серед інших, на розгляд колегії були винесені питання: щодо пріоритетності бортьби з наркозлочинністю, забезпечення публічної безпеки та правопорядку на територіях обслуговування, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави. Окремо обговорювалось питання  щодо дисципліни та підвищення ефективності службової діяльності підрозділів поліції Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ