Слухай онлайн
Cуспільство

Помер проректор Львівської політехніки Анатолій Мороз

24 жовтня передчасно відійшов у вічність багатолітній проректор Національного університету «Львівська політехніка» з економічних питань, головний бухгалтер Анатолій Степанович Мороз. Про це йдеться у повідомленні на сайті університету.

"Колектив Політехніки висловлює щирі співчуття рідним, друзям і колегам із приводу тяжкої втрати талановитого фахівця, керівника, мудрого наставника та щирого друга.

Упродовж тридцяти років Анатолій Степанович забезпечував ефективну організацію економічної та господарсько-фінансової діяльності Львівської політехніки. Понад двадцять років був проректором з економічних питань.

Усі, хто знав Анатолія Степановича, завжди відзначали його працелюбство, особливу жертовність та відданість Львівській політехніці. Високі моральні якості проректора, цінності, якими керувався в особистому та професійному житті, його людяність сформували авторитет та заслужену пошану.

Завдяки його роботі працівники нашого Університету були впевнені, що, попри будь-яку економічну ситуацію в країні, Анатолій Мороз зробить усе можливе для фінансової стабільності Політехніки.

Свій талант кризового менеджера Анатолій Степанович виявляв неодноразово. Справжній фахівець своєї справи, мудрий керівник сформував фахову команду, яка за будь-яких обставин працювала злагоджено, дбаючи про кожного працівника нашого Університету, розвиток та процвітання Політехніки.

Попри свою зайнятість, Анатолій Степанович знаходив час для наукової діяльності та заняття спортом, був завзятим футбольним уболівальником.

Високий професіоналізм Анатолія Мороза і відданість Львівській політехніці відзначили на державному рівні. Був удостоєний орденів «За заслуги» І–ІІІ ступенів; почесного звання «Заслужений працівник освіти України»; нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, відомчими відзнаками Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Для всієї Львівської політехніки передчасний відхід проректора з економічних питань ― величезна і непоправна втрата. Вічна і світла пам’ять Вам, Анатолію Степановичу!

Інформація про дату та місце прощання з Анатолієм Степановичем Морозом буде згодом", - сказано у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ