Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство  |  Спорт

Попри маніпуляції Садового, ЛМР викупить стадіон "Торпедо"

Місто викупить стадіон "Торпедо", що на вул. Золотій, 40а у нинішнього власника банку "Львів" для суспільних потреб. На це у бюджеті розвитку передбачили 5, 1 млн грн.

"За" відповідну ухвалу на останньому пленарному засіданні Львівської міської ради проголосувало 52 депутати. 

Поверненню стадіону містянам ще передуватимуть перемовини із нинішнім власником - банком "Львів", оскільки там вартість стадіону оцінюють у 7,5 мільйона гривень. 

Нагадаємо, на пленарному засіданні ЛМР було проголосовано 5 млн 147 тис грн для викупу стадіону "Торпедо". Це ще один етап боротьби за його збереження. Цьому передувала гостра дискусія з міським головою Андрієм Садовим, який хотів зманіпулювати і вписати виконавцем ухвали юридичний департамент, що суперечило б її змісту. Також, замість того, щоб закласти, згідно з експертною оцінкою, яку провело місто, 5 млн 147 тис грн, Садовий хотів виділити 5 млн грн, щоб знайти потім причини, що, нібито, не вистачає грошей.

Варто зазначити, що викупити планують сам стадіон, а також будівлі на його території - спортивний павільйон, душову, туалет, споруди для освітлення, огорожі та футбольне поле. 

На даний час стадіон занедбаний, доглядала його лише місцева громада, спортивні клуби, активісти. 

Фактично місцева громада і так дбає про цей стадіон - влаштовують толоки, підстригають траву, прибирають сміття. Хоча з 90-их років і досі він не був у власності громади. Тому викуп цього об'єкту спортивної інфраструктури для суспільних потреб - велика перемога.

Сума у понад 5 мільйонів в бюджеті розвитку на викуп "Торпедо" була обгрунтована Висновком про вартість майна ЛКП "Агенція ресурсів Львівської міської ради". У документі сказано, що рекомендована ринкова вартість стадіону з будівлями на ньому становить 5 147 000 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");