Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Працівників навчальних закладів Перемишлянського району призначатимуть тільки на конкурсній основі

Працівників навчальних закладів Перемишлянського району призначатимуть лише на конкурсній основі. Про це повідомив кореспондент „Гал-іnfо” у Перемишлянському районі. За розпорядженням голови РДА Олега Паски згідно з цим порядком призначатимуться керівники усіх навчальних та позашкільних закладів, методисти відділу освіти і педагогічні працівники навчальних закладів району.
„Таке нововведення зробить призначення на ту чи іншу посаду прозорим і, що найважливіше, у закладах освіти працюватимуть справді фахові люди, які пройшли конкурс і продемонстрували усі свої навики», - наголосив у коментарі голова Перемишлянської РДА Олег Паска.
Серед вимог, які вказані у підборі охочих зайняти вакантну посаду освітянина, зокрема є:  «До участі у  конкурсі не допускаються особи, які визнані в установленому порядку недієздатними та які мають судимість, що є несумісним із зайняттям відповідної посади та в інших випадках, установлених законами».
Для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад розпорядженням голови райдержадміністрації  утворюється конкурсна комісія у складі голови, секретаря та членів комісії, яка й приймає рішення про проведення конкурсу на підставі письмового повідомлення керівника відділу освіти про вакансію.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ