Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

Пропозиції на укладення договору з НСЗУ подало 326 закладів Львівщини

Як повідомили у прес-службі НСЗУ, з моменту оголошення Національною службою здоров’я про прийом пропозицій на укладення договору пройшло дев’ять днів.
За цей час до НСЗУ вже 1077 спеціалізованих закладів подали понад 5000 пропозицій. Заклади охорони здоров’я подають пропозиції за всіма 26 пакетами медичних послуг. Це означатиме, що українці отримають всі види медичної допомоги, передбачені Програмою медичних гарантій.

Одні спеціалізовані заклади подають пропозиції на максимальну кількість пакетів медичних послуг, інші обирають кілька напрямків для надання медичної допомоги населенню. Наприклад, на 21 пакет медичних послуг пропозиції подав заклад КНП “Новояворівська районна лікарні імені Юрія Липи”. На 19 пакетів медичних послуг пропозиції подав заклад КНП “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня”, на 18 пакетів - КНП “Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського” Житомирської облради. На один пакет медичних послуг пропозиції подала 251 лікарня, на два пакети - 151 лікарня, на три - 104.

“Трохи більше тижня пройшло з моменту початку прийому пропозицій на укладення договорів. За цей час вже 69% комунальних закладів, які надають спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу, вже подали пропозиції до НСЗУ. Це дуже потужний результат, який свідчить про готовність регіонів до запровадження реформи системи фінансування спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги”, - говорить директор департаменту договірної роботи НСЗУ Андрій Віленський.

Станом на 18 лютого найбільшу кількість пропозицій подали заклади Дніпропетровської (395), Харківської (338) та Львівської (326) областей. Вже 85 спеціалізованих закладів, які подали понад 100 пропозицій, очікують на проект договору з НСЗУ.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, понад 83% медзакладів Львівщини готові до контрактування з НСЗУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ