Слухай онлайн
Cуспільство

«Радіо 24» змінило назву, формат і локацію

«Радіо 24», що входить до радіохолдингу «Люкс» Андрія Садового та Романа Андрейка, вже кілька місяців працює у Києві. Радіостанція уходить від новинного формату та змінює назву на «Максимум». Про це «Детектору медіа» розказав генеральний директор радіостанціїРоман Андрейко.

«"Радіо 24" вже тривалий час знаходиться в Києві. Ми прийняли рішення про перейменування радіостанції. Подали відповідні документи до Нацради. Це документи з приводу реєстрації торгової марки і тому подібне. Ми вже в ефірі про це активно  розповідаємо. Радіо "Максимум". В ефірі ми так і звучимо. "Радіо 24" – це радіо "Максимум", – розказав він. – Це штат до 20 людей. Ранкове шоу, вечірнє шоу, денні ефіри, невеличка редакція людей, які готують новини».

За словами пана Андрейко, тепер на радіостанції менше новин.

«Про "Радіо 24" можна сказати, що це радіо новин. А по факту вже тривалий час в ефірі "Радіо 24" звучить не дуже велика кількість інформаційних новин і передач. Натомість, там більше звучить музики. Ми запустили розважальні шоу. Радіо "Максимум" – це максимум енергії для твого успіху», – додав гендиректор.

Радіо «Максимум» доступне у Києві на хвилі 94,2.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що радіохолдинги «Люкс» і «ТАВР медіа» цікавляться частотами радіокомпанії «Онікс» («Перець ФМ»), яку холдинг «Вести Украина» придбав кілька років тому в Андрія Карпія, але на яких Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не дозволила запустити «Радио Вести».

Детектор медіа

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");