Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Рекордні 12 млн 530 тис. грн на підтримку ЗСУ за вечір зібрали у Львові!

У другу річницю створення львівської 125 окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України Центр підтримки 125 бригади провів черговий масштабний благодійний аукціон.

Організатори ставили за мету зібрати 8 млн грн та закупити 500 FPV дронів для бригади. Проте, львівʼяни успішно перевиконали амбітну ціль та зібрали рекордні для України 12 млн 530 тис 400 грн. Як зазначають організатори, 100% зібраних коштів підуть на закупівлю дронів різного типу.

«Не зважаючи на молодий вік бригада вже має славну бойову історію. За короткий проміжок часу ми стали однією з кращих бригад в Збройних Силах України та зробили неоціненний внесок у захист територіальної цілісності та недоторканності України, тим самим примножили славні традиції попередніх поколінь захисників Батьківщини!» - командир 125 окремої бригади ТРО ЗСУ Артур Горбенко.

«Низький уклін нашим Братам та Сестрам! Без Вас немає Нас!» - розпочав свій виступ з подяки Захисникам один з організаторів та координатор Центру підтримки 125 бригади Ростислав Тістик. 

«Від імені нашого Центру підтримки 125 бригади висловлюю безмежну подяку команді, що організовувала захід та всім, хто посприяв із ексклюзивними лотами з різних куточків світу, митцям та виробникам! Дякую запрошеним зіркам за патріотизм та підтримку!

І звичайно - щира вдячність та повага кожному, хто долучився до благодійного аукціону та зробив свій внесок у підтримку наших Героїв! Дякуємо нашим найкращим та незламним ЗСУ за можливість жити та допомагати!»

Ведучим благодійного аукціону був Юрій Горбунов. Також впродовж вечора на гостей чекали вокальні виступи запрошених зірок - Dzidzio у дуеті з маленькою талановитою Анною-Марією Герман та Олександра Пономарьова. 

Ексклюзивні партнери благодійного заходу: «Leoland», «Shuvar Family», «Regno» та «Стоп Кукарача», ГО «ВПО України».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ