Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Роботодавцям Львівщини наголосили на важливості дотримання законодавства про працю

Сьогодні, 23 липня під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулось засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Про це повідомили 23 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото ілюстративне. Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Зокрема в межах засідання заслухали роботодавців Львівської міської територіальної громади, щодо дотримання вимог чинного законодавства в частині виплати заробітної плати. Так, платники податків надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам на рівні або менше мінімального та розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.

Присутнім наголосили, що виплата заробітної плати у мінімальних розмірах та «у конвертах» несе за собою приховування від оподаткування значних сум з нелегально виплаченої заробітної плати, зменшення надходжень страхових внесків до Пенсійного фонду, обмежує можливості майбутніх пенсіонерів реалізувати своє право на гідну пенсію і забезпечену старість.

Робоча група надала рекомендації суб'єктам господарювання щодо збільшення рівня середньомісячної заробітної плати та легалізації з її виплати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ