Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Розпочинається добір на 100 вакантних посад прокурорів

Як інфогрмують у прес-службі Офісу Генпрокурора, 20 січня 2020 року розпочнеться прийом документів від кандидатів в межах добору на 100 вакантних посад прокурорів в Офісі Генерального прокурора.

Відповідний наказ Генерального прокурора і оголошення вакансій було оприлюднено сьогодні, 17 січня 2020 року, на сайті Офісу.

ʺМи хочемо, щоб до Офісу Генерального прокурора приєдналось сто прокурорів серед фахівців з-поза системи з п’ятирічним досвідом у галузі права. Сама процедура аналогічна атестації прокурорів і складається з трьох етапів – тести на знання законодавства і загальні здібності та співбесіда з практичним завданням. За результатами цих етапів буде складено рейтинг успішних кандидатів, яким ми запропонуємо пройти навчання і стажування. Запрошуємо юристів, адвокатів, науковців, які відповідають вимогам згідно закону і готові захищати та представляти права громадян і інтереси держави, підтримувати обвинувачення в суді, здійснювати процесуальне керівництво в розслідуваннях, взяти участь в доборіʺ, - закликав Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, додавши, що документи від охочих будуть прийматись до 2 лютого 2020 року включно.

Нагадаємо, участь у доборі мають право брати особи, які мають юридичну освіту і п’ятирічний досвід роботи в галузі права та не займали посаду прокурора на день набрання чинності Законом України ʺПро внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратуриʺ та відповідають іншим вимогам, визначеним статтею 27 Закону України ʺПро прокуратуруʺ.

Детальніше дізнатись про умови добору та ознайомитись з переліком вакантних посад можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ