Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Рух трамваїв у Львові обіцяють повністю відновити завтра

За словами заступниці міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, працівники ЛКП "Львівелектротранс" сьогодні працюватимуть максимально довго, ймовірно й усю ніч, щоб ліквідувати пошкодження на підземних кабельних лініях та відновити живлення.
Фото Олена Ляхович

Відтак рух трамваїв у звичному режимі має бути відновлено вже завтра зранку.

"Виявлено порив на резервному кабелі живлення на вул. Виговського. Працівники там працюють весь день. Знайшли порив і ставлять муфту в місці пориву. Крім того, знайшли ще один порив на основному кабелі на вул. Городоцькій. Там також проводять роботи.

Аварія у "Львівелектротрансі": досі курсує обмежена кількість трамваїв

Кабелі є дуже старі, тому вони в такому поганому стані. Складність ситуації ще й у тому, що кабель є під теплотрасою і на глибині 2 – 2,5 метри. Люди вручну розкопували, бо техніку там залучати не можна, щоб не спричинити ще поривів. Це є дуже трудоємкі і складні роботи, тому потребують відповідного часу", - розповіла Ірина Маруняк.

Вона повідомила, що спільно з ЛКП "Львівелектротранс" було пропрацьовано два варіанти розвитку подій на завтра.

"Сьогодні на лінії був 21 трамвай. Ми їх витягали тягачем з депо і весь день вони курсували на маршрутах. Зараз трамваї з маршрутів з’їжджатимуть у депо на вул. Промислову. Там поміщається 22 трамваї, тому ще один трамвай буде туди переміщено про всяк випадок – якби не вдалось повною мірою відновити живлення, щоб зранку вони всі могли вийти на лінії і курсувати. Водночас люди працюватимуть максимально, ймовірно, і всю ніч і, думаю, вдасться запустити хоча б одну з ліній.

Якщо ж не вдасться відновити живлення, то ми запускаємо 22 трамваї з депо на Промисловій. І з 5 години ранку будемо витягати на лінії ще 20 – 30 трамваїв. Таким чином буде 50 трамваїв на лініях. Також керівник управління транспорту та керівник АТП-1 мають доручення, в разі потреби, додати автобуси на ті маршрути, де курсують трамваї – то є 45, 52, 53 тощо. Це у випадку необхідності. Це є план Б. Але план А – що ми таки запустимо один з кабелів, і завтра всі трамваї спокійно виїдуть на лінію", - наголосила заступниця міського голови.

Нагадаємо, вчора та сьогодні вночі з ладу вийшли дві кабельні лінії, що призвело до знеструмлення тягових підстанцій № 3 і № 7, які живлять трамвайне депо на вулиці Городоцькій та тролейбусні маршрути № 22 і № 32.

У Львові не курсує більшість електротранспорту

Міський електротранспорт запрацює повноцінно відразу ж після закінчення аварійних робіт.

Мешканців Львова просять вибачити за тимчасові незручності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ