Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Садовий привітав о. Ореста Фредину з 30-річчям священства

Сьогодні, 16 травня, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Орест Фредина відзначає 30-річчя священичої хіротонії. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

З цієї нагоди отцю Оресту урочисто вручили грамоту від Митрополита Львівського УГКЦ Високопреосвященного Владики Ігоря. Зачитав її отець Тарас Карвацький.

“Сердечно вітаю Вас, отче, з ювілеєм 30-ліття священства. Радію, що Христос дав Вам особливу благодать стати священиком та нести Божу науку своєму народові. Молюся про Боже благословення для Вашого служіння та плідну працю у Святій Церкві. Нехай Всемилостивий Господь обдарує Вас всіма благодаттями, мудрістю великих церковних учителів та рівновагою духа для здійснення його волі та міцним здоров’ям на многії та благії літа”, – йдеться у грамоті Митрополита.

Привітали отця Ореста співбрати у священстві, численні парафіяни.

Також особисто привітав отця Ореста Фредину міський голова Львова Андрій Садовий, який долучився сьогодні до недільної Літургії у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

”Отче, Ви маєте особливу любов від Бога, тому що 30 років Вашому служінню і 30 років незалежності нашої України. І Ви служите Богу, і служите державі, служите місту. Я не знаю, чи цей храм постав би, якщо би не Ваша енергія, Ваша сила і Ваше переконання. І власне візит Івана Павла ІІ, слова які він говорив молоді, я думаю, дали імпульс молоді, адже після цього дуже багато хлопців пішли навчатися до семінарії. Так сталося, що за останні роки всі серйозні події, які були у нас у Львові, були власне разом із Вами. Навіть я пригадую, коли ми у Львові готувалися до ЄВРО і казали: “ми ж будуємо у Львові новий стадіон". Отець благословив і все вдалося. Ми казали: “ми збудуємо новий термінал аеропорту”. Отець посвятив і це вдалося. А коли ми казали, що буде трамвай на Сихів. Також ніхто не вірив. Отець благословив і початок, і завершення, і воно пішло. Всюди, де Ви є, є успіх і Божа благодать. І ми нещодавно мали зустріч з отцем щодо відзначення 20-річчя візиту Івана Павла ІІ до Львова. Відтак і площа, і семінарія, і Католицький Університет будуть знаходитися за адресою проспект Івана Павла ІІ. Отче, Ви маєте велику любов від міста, громади. Отче, ми Вас любимо! Дай Боже Вам сто років служіння! Дякуємо”, – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Від імені громади міста мер вручив отцеві Оресту Фредині статуетку “Лев”.

Отець Орест Фредина у своєму слові подякував кожному за привітання та підкреслив: “Маю щастя подякувати усім вам. Я щасливий з того, що Господь Бог попровадив нас усіх разом зібратися. Пощастило мені, пощастило нам. Бог нас сюди покликав, що ми Його славили. Щастя священика бачити як Христос серед людей робить чудо. Бути на своєму місці, щоб Христу Богові послужити. Йому всяка честь, слава і похвала. Я дуже хочу дуже Господу Богу подякувати за тих найкращих людей з якими мені Бог подарував співслужити. Ми маємо спільноту дуже різних, але надзвичайно відданих, ревних, священників. Ми один від одного вчимося, підтримуємо, ми разом намагаємося молитися і думати у який спосіб ми маємо послужити. Я нині так само хочу подякувати нашим прекрасним семінаристам. Це Господь Бог нас кличе, а я маю щастя бачити, як це реалізується. Я дуже хочу подякувати, дорогі у Христі Вам, за те,що Ви дисципліновані, за те, що Ви завжди залишаєтеся вірними. Ви для нас священників дуже часто є наснагою. Дуже хочу подякувати нашому міському голові”, – підкреслив отець Орест.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ