Слухай онлайн
Cуспільство

Садовий виконав прохання Гройсмана за 6,9 млн грн

На території Львівського обласного клінічного перинатального центру на вулиці Джорджа Вашингтона, 6 завершили роботи з реконструкції водопровідної насосної станції. Ці роботи виконували коштом бюджету міста Львова. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 15 січня,  насосну станцію оглянув міський голова Львова Андрій Садовий. Загалом на забезпечення якісного водопостачання та теплопостачання до перинатального центру з бюджету міста Львова було виділено 7,4 млн грн, Однак роботи виконали за 6,9  млн грн.  

«Мешканці міста та області вже давно очікують на відкриття перинатального центру, він довго не працює. Торік був візит Прем’єр-міністра, виділили кошти. До міста було одне прохання – це повністю забезпечити водопостачання та теплопостачання…

Це роботи, які ми мали виконати. Ми сьогодні звітуємо, що ми навіть менше коштів використали, ніж мали. Ми анонсували 7,5 млн грн, а реально ми вклались в суму 6,900 млн грн. Ми зробили ці роботи дешевше. Мова йде про міські кошти, які ми передбачали у бюджеті, а наші комунальні підприємства виконували весь об’єм робіт», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Все обладнання коштує біля 2,5 млн грн. Якщо б ми не робили роботи своїми силами, то сума вийшла б 4 млн грн», - уточнив Валентин Вольський, директор ЛМКП «Львівводоканал».

«4,9 млн грн вартували роботи з бюджету міста, а треба було би 6-6,5 млн грн, якби роботи не робило комунальне підприємство», - додав Степан Пакіж, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Будівля і обладнання насосної станції перебувало у неналежному стані, морально й технічно застаріло, потребувало заміни та реконструкції. Насоси експлуатувалися понад 35 років, споживали багато електроенергії й часто виходили з ладу.

Відтак, за кошти ЛМР цей об’єкт капітально відремонтували.

Виконано ремонт будівлі, повну заміну мереж та обладнання, електричної частини, опалення та вентиляції, ремонт резервуару запасу питної води, облаштування санітарної захисної смуги, автоматизацію технологічних процесів та благоустрій території.

На станції встановили сучасне енергоощадне обладнання, яке забезпечить гарантованим стабільним водопостачанням споживачів перинатального центру та забезпечить подачу води на випадок пожежогасіння.

Водопостачання перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона здійснюється  від міської мережі централізованого водопостачання з вул. Січинського.

На території медичного закладу розташовано два резервуари чистої води загальним об’ємом 700 м³, з яких вода поступає у розташовану поруч з ними локальну водопровідну насосну станцію, і з неї подається у корпуси пологового.

Систему з об’єктами водопостачання побудовано під час будівництва пологового у період 1980-90 років.

Довідка.

У бюджеті Львова на 2017 рік було закладено 2,5 млн грн  для ЛМКП «Львівводоканал» на  реконструкцію системи водопостачання перинатального центру, а саме:

проведено очищення та дезінфекцію двох резервуарів запасу води  об’ємом 350 м³ кожний
 проведено заміну водопровідних вводів та внутрішньо майданчикових мереж поліетиленовими трубами діаметром 110-160 мм загальною довжиною 210 п.м.
проведено заміну труб зовнішніх мереж пожежегасіння довжиною 100 п.м. влаштуванням 3 пожежних гідрантів на території закладу
проведено ремонт будівлі насосної станції: ремонт покрівлі, ізоляція фундаментів, внутрішньо-оздоблювальні роботи, заміна вікон та дверей, влаштування вентиляційної системи, влаштування фундаментів під насосне обладнання
реконструкцію системи електроживлення
повну заміну насосного обладнання:

- встановлення сучасної насосної станції питного водопостачання з частотним регулюванням (4 насоси продуктивністю  38 м ³/ год. та напором 40 м. в. ст.)

- встановлення насосної станції пожежогасіння (2 насоси продуктивністю 90 м ³/ год. та напором 15 м. в. ст.).

Теплопостачання (опалення та гаряче водопостачання) перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6 здійснюється від магістральних теплових мереж ТЕЦ-1 ЛМКП "Львівтеплоенерго" через ЦТП на вул. Дж. Вашингтона, 6а.

Також у бюджеті Львова на 2017 рік була передбачена сума 4,9 млн грн для ЛМКП "Львівтеплоенерго"  на такі роботи:

1. замінено 232 м зовнішніх теплових мереж (діаметром 159 мм) попередньоізольованими трубами;

2. встановлено 2 сучасні пластинчасті теплообмінники (замість трубчатих) на опалення, 1 мережевий та 2 рециркуляційні насоси (фірми Willo).

З 11 січня 2018 року здійснено переключення системи опалення перинатального центру на нове обладнання та розпочато демонтаж існуючого теплотехнічного обладнання системи гарячого водопостачання ЦТП.

Зокрема, буде встановлено 2 сучасні пластинчасті теплообмінники на гаряче водопостачання та 1 мережевий насос.

Після монтажу обладнання буде здійснено переключення системи гарячого водопостачання на нове обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ