Слухай онлайн
Політика

Сергій Притула заявив про вихід із партії "Голос"

Український шоумен, громадський та політичний діяч Сергій Притула заявив, що покидає лави партії "Голос", проте запевняє, що з політики не йде.
фото з відкритих джерел

Про це Притула написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, він зазначив:

"Станом на 7 червня 2021 року я оголошую про свій вихід з партії "Голос". Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення".

За його словами, це було свідоме та зважене рішення.

"Мені подобалась команда людей, яка зібралась під новим політичним брендом, цінності, навколо яких об’єднались ці люди, та мета, яку ми спільно перед собою поставили", - додав він.

Він також зауважив, що "до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців". Проте,  на його думку "діалогу не вийшло і тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд «Голосу» у регіонах, які 2 роки щиро та віддано працювали для людей, а зараз стали заручниками ситуації, коли партійні «верхи» не чують «низів», і ця глухота призводить до критики усіх без винятку членів команд «Голосу» по всій Україні".

"Обласні та міські осередки не повинні відповідати перед суспільством за вчинки партійного керівництва. І, на мою думку, єдино правильним рішенням є максимально дистанціюватись від цього керівництва", - наголосив Притула.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ