Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Що відомо про новий McDonald’s у Львові?

Новозбудований львівський ресторан, який мав відкритися на початку, року відкрився 3 листопада.

Нині у Львові гості можуть завітати вже до 7 ресторанів McDonald’s, а в Україні всього відкрито 47 ресторанів

Усі заклади мережі працюють за розширеними правилами безпеки.

03 листопада у м. Львові відкрився новозбудований McDonald’s. Він планувався до відкриття у березні 2022 року, і в лютому був майже повністю готовий. Тож, з прийняттям рішення про поступове відновлення роботи в Україні, львівський ресторан на Сихові додали до переліку закладів до відкриття, аби більше жителей  міста мали можливість скуштувати улюблені страви McDonald’s.  Протягом наступних двох місяців в Україні планується відкриття ще двох закладів, які були майже повністю добудовані і мали відкритися на початку року.

Заклад розташований за адресою просп. Червоної Калини, буд. 60-Б, що на Сихові – найбільшому житловому масиві міста. Двоповерховий ресторан розрахований на 235 людей і має 155 місць у залі та ще 80 на терасі. У залі працюють 7 терміналів самообслуговування, більшість із яких двосторонні. Автомобілісти можуть придбати їжу на МакДрайві з двома лініями в’їзду, де уперше у Львові встановлені цифрові дисплеї для меню. Для організації послуги доставки McDelivery облаштована окрема кімната для кур’єрів.

Ресторан працює з 09:00 до 21:00 у всіх каналах продажу та дотримується розширених правил безпеки, впроваджених в мережі McDonald’s. Заклад закривається під час повітряної тривоги і відновлює роботу через годину після її скасування. Також не працюватиме ресторан і під час відключення електроенергії.

Напередодні, 01 листопада, у Львові відновили роботу ще два заклади мережі на вул. Володимира Великого, 24а, та на вул. Під Дубом, 7б. Тож відтепер у Львові працюють 7 McDonald’s. А загалом в Україні сьогодні відновили роботу вже 47 ресторанів.

Дізнатися адреси відкритих  закладів McDonald’s в Україні можна на сайті та в мобільному застосунку McDonald’s.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ