Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Стартує дослідження «Рейтинг роботодавців України-2020»

Із 17 грудня до 31 січня 2021 року триватиме дослідження «Рейтинг роботодавців України», організований компанією grc.ua.

Мета проєкту – дослідити, що цінують пошукачі в роботодавцях, на що звертають увагу при виборі роботи, та хто з роботодавців на їхню думку є найбільш привабливим на ринку праці.

Щоб визначити, які критерії вибору роботи та роботодавців найважливіші та які компанії можуть пишатись своєю роботою, ми проведемо анкетування серед респондентів та експертів ринку праці.

Дослідженні проводитиметься у два етапи: онлайн-опитування пошукачів у січні-лютому та онлайн опитування пошукачів і експертів у лютому-березні. Саме пошукачі визначать компанії, які братимуть участь у «Рейтингу роботодавців України».

Підсумкова оцінка компанії в рейтингу визначається за сумарним балом оцінки пошукачів та оцінки експертів. Таким чином ми отримаємо ТОП-20 найбажаніших компаній-роботодавців України та ТОП-10 компаній рейтингу у розрізі галузей.

ТОП-компанії Рейтингу отримають диплом grc.ua, що підтверджує вибір пошукачів

««Рейтинг роботодавців України» – це спосіб визначення найбільш привабливого роботодавця, на яких орієнтуються пошукачі, компанії і їх співробітники. Сам факт участі в Рейтингу робить бренд роботодавця привабливим.

Реалізовуючи даний проєкт, ми хочемо стимулювати ринок до розвитку, визначити орієнтири для HR-команд і власників бізнесів та заохотити тих, хто інвестує в бренд роботодавця реальними справами. Долучайтеся до нашого дослідження, називайте компанії своєї мрії», – прокоментувала Лариса Онипко, експертка компанії grc.ua, керівниця «Премії HR-бренд Україна».

Підсумки рейтингу буде оголошено для ЗМІ під час онлайн-пресконференції навесні 2021 року, на сайті grc.ua, а також наших сторінках у Facebook і Telegram.

Із попередніми результатами Рейтингу можна ознайомитись тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ