Слухай онлайн
Cуспільство

Строк формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій продовжено до 1 липня

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)" (законопроект №5368), прийнятого Верховною Радою України 21 грудня, буде подовжено строк формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій до 1 липня 2017 року. Про це повідомили в ГУ ДФС у Львівській області.

Таким чином, громадські організації, які станом на 01 січня 2017 року не приведуть свої установчі документи у відповідність до норм п. 133.4. ст. 133 Податкового кодексу України, не підлягають виключенню з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Таким неприбутковим установам та організаціям слід привести свої установчі документи у відповідність до вимог п. 133.4. ст. 133 Податкового кодексу України та надати перелік документів, визначений постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру" від 13.07.2016 року № 440, до контролюючого органу для включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ