Слухай онлайн
Політика  |  Економіка

Синютка знову звернувся до міністра через зарплату шахтарів

Голова Львівської ОДА Олег Синютка повторно звернувся до міністра енергетики та вугільної промисловості України щодо виплати зарплат шахтарям. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, у документі керівник області наголошує, що у шахтарських колективах "Львіввугілля" суттєво зросла соціальна напруга через невиплату зарплат. У зв’язку з чим, гірники розпочали протестні акції та блокували міжнародні траси на території області.

"Такі акції спричинили додаткові незручності мешканцям області, водіям легкових та вантажних автомобілів, в тому числі для тих, які прямували за кордон, - йдеться у зверненні. - Окрім цього, це призвело до зменшення митних платежів майже на 4 мільйони гривень щоденно. Дані кошти не надійшли до державного бюджету України".

Також Олег Синютка зазначив, що у разі невиплати зарплатних боргів за листопад-грудень, шахтарі обіцяють відновити акції протесту вже з 21 січня цього року. У зв’язку з цим голова ОДА звернувся до міністра щодо необхідності забезпечення якнайшвидшого фінансування ДП "Львіввугілля" для погашення заборгованості.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ