Слухай онлайн
Політика

Томенко: Влада та «правильна» опозиція зрежисували війну «Сталін проти Бандери»

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що в Україні набирає обертів віртуальна інформаційна війна, зрежисована владою і підтримана «правильною» опозицією. Він зазначив, що «сценарій чергового етапу цієї війни побудований на умовній лінії протистояння: Сталін проти Бандери».

Про це сказано в повідомленні, що розміщене на сайті Верховної Ради.

«Наскільки я розумію, режисери цієї віртуальної війни хотіли би, щоб кожний день із засобів масової інформації ми дізнавалися про активізацію прихильників Йосипа Сталіна в будівництві чергового пам´ятника вождю, що мусило б обурити проукраїнську Україну та, відповідно, про чергове присвоєння імені Степана Бандери вулиці в Західній Україні, що мало б викликати протест проросійської України», - сказав М.Томенко. Насправді ж, на його переконання, ця зрежисована війна не має нічого спільного з реальною війною, яка почалася в Україні. «Ця війна пов´язана із системними діями влади проти соціальних, економічних, політичних, культурних прав людини і громадянина. Ця реальна війна, війна влади центральної і місцевої проти прав і свобод українців, проти інтересів Української Держави», - підкреслив політик.

Саме тому, заступник Голови парламенту вважає, що сьогодні треба захищати передовсім права людей на доступну освіту і охорону здоров´я, які влада хоче обмежити, на справедливі пенсії, на свободу слова і свободу віросповідування, належний статус української історії, культури та мови у власній державі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ