Слухай онлайн
Cуспільство

Цього року звільнилося близько 400 патрульних поліцейських

У 2018 році з патрульної поліції звільнилося близько 400 працівників. Про це розповів керівник патрульної поліції України Олександр Фацевич, - Громадське.

«В цьому році за 5 місяців у нас біля 400 поліцейських звільнилося. Це з 15 тисяч. Чи це багато? 10 — це багато. Хочеться, щоб поліцейські залишалися, хочеться, щоб переводилися в інші підрозділи національної поліції», — заявив він.

За словами Фацевича, одна із причин звільнення — велике навантаження.

Особливо у великих міста, де за словами Фацевича, поліцейські упродовж 12 перебувають у постійному режимі патрулювання, реагування на злочини.

«За 12 годин у нього (патрульного поліцейського, — ред.) дуже велика нагрузка. Іноді вони виходять і в позаурочний час, коли у нас проходять якісь масові заходи», — пояснює керівник патрульної поліції.

Він також розповів, що патрульна поліція ефективно співпрацює з міською владою в частині фінансового забезпечення. «Київська міська адміністрація і міська рада виділяє достатньо грошей по субвенції. В Харкові менше. В деякій мірі допомагає, але хотілось би більше», — заявив Фацевич.

Громадське

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...