Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Берліні відкрився «Паспортний сервіс» для українців

У столиці Німеччини у тестовому режимі розпочав свою роботу відокремлений підрозділ ДП «Документ».

Як повідомляє МВС України з посиланням на дані Управління Верховного комісара ООН у справах біженців із початку повномасштабної війни в Україні на території Німеччини опинилися понад мільйон вимушено переміщених українців, які потребують вирішення чимало питань з паспортними документами. 

Відтак відкриття стаціонарного центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» у Берліні дозволить забезпечити українців дійсними паспортними документами, що дозволить їм отримувати фінансову та гуманітарну допомогу, дозволи на роботу, навчання та вільно перетинати кордони.

Клієнти "Паспортного сервісу" зможуть отримати такі послуги:

·         оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);

·         обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);

·         обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);

·         одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки;

·         обмін посвідчення водія;

·         страхування.

Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» у м. Берлін знаходиться за адресою: Am Treptower Park 14, 12435 Berlin, 2-й поверх.

Обслуговування відвідувачів здійснюється з понеділка по суботу включно з 9:00 до 18:00 за «живою» чергою (електронна черга запрацює трошки згодом).

Всю актуальну інформацію щодо роботи центру у Берліні та консультацію з будь-яких питань можна отримати у приватних повідомленнях на офіційній сторінці «Паспортного сервісу» у Facebook.  

Детальний перелік послуг, електронний запис та інформація щодо необхідних документів доступні на офіційному вебсайті ДП «Документ». 

До слова, на сьогодні підрозділи «Паспортного сервісу» вже доступні у чотирьох містах Польщі (Варшава, Краків, Ґданськ, Вроцлав), у Туреччині (Стамбул), Словаччині (Братислава) та Чехії (Прага).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ