Слухай онлайн
Cуспільство

У Брюховицькому парку роблять доріжки та встановлять нові лавки

У парку ім. Б. Хмельницького, що у Брюховичах, облаштовують три алеї, якими найчастіше користуються відвідувачі і які водночас є транзитними
фото Оксани Луцко

Про це інформує Департамент міської агломерації ЛМР.

До кінця року роботи з прокладання доріжок планують завершити. Також згідно із проєктом, окрім доріжок, у парку встановлять такого ж стилю та стандарту, як і у Львові, лавки та урни.

Доріжки є перехідним об‘єктом, їх прокладають за кошти державної субвенції на суму 1,5 млн грн. Ще частину – 1,1 млн грн – дофінансовують з міського бюджету, щоби завершити проект (мережу доріжок, встановити лавки та урни). Про це повідомила заступниця начальниці управління екології та природних ресурсів Оксана Луцко. 

Також Львів змінить призначення парку і надасть йому статус природно-заповідного фонду (ПЗФ). Це допоможе врятувати велику територію лісу від зазіхань забудовників. Наразі за документами парк є рекреаційною зоною, яка передбачає забудову, зокрема готелів та ресторанів. Тож зміна призначення: із рекреації у ПЗФ передусім націлена на збереження зеленої зони для всієї громади Брюховичів. У найближчій перспективі – освітлення та передача парку на баланс міста. А також оформлення його меж. 

Замовником робіт є Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування ЛМР.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ