Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові в системі опалення школи № 34 сталась аварія

У системі опалення середньої школи № 34, яка знаходиться на вул. Замкненій, 8 та отримує тепло від котельні Львівської залізниці, сталася аварійна ситуація – вийшов з ладу теплообмінник. Усі служби міста докладуть максимум зусиль, щоб до кінця наступного тижня відновити опалення у цій школі. Наразі ж учні 1-4 класів СШ № 34 тимчасово будуть переведені на навчання у приміщення ліцею № 52. Про це інформує пресслужба ЛМР.

«В ніч з 12 на 13 листопада у системі опалення школи № 34, яка отримує тепло від котельні Львівської залізниці, сталася аварійна ситуація, внаслідок чого було призупинено подачу теплоносія. Вже вчора було обстежено систему фахівцями «Львівтеплоенерго». Виявлено, що вийшов з ладу двосекційний теплообмінник. Оскільки він не підлягає ремонту, то потрібно придбати і встановити новий теплообмінник, а також два циркуляційні насоси.

Зараз в школі опалення немає, тому сьогодні було прийнято рішення щодо переведення дітей 1-4 класів цієї школи на навчання у приміщення ліцею № 52, який є в найближчому розташуванні до школи № 34 – на вул. Гоголя,17. А оскільки 5-11 класи зараз ще є на дистанційному навчанні, то це є цілком можливо. Ми вже інформували батьків, опрацьовуємо механізм, яким чином будемо приймати дітей.

Наслідки аварійної ситуації сподіваємося ліквідувати до кінця наступного тижня», - розповіла Зоряна Довганик, керівниця міського управління освіти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ