Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відбудеться перша в Україні конференція «Розвиток роботичної хірургії в Україні та світі»

16-17 вересня на базі Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги відбудеться конференція за участю хірургів з різних регіонів України та США – зокрема із Бостона та Техасу.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Захід проведуть для популяризації та планування спільної роботи для розвитку роботичної хірургії в Україні, а також обміну досвідом із закордонними колегами.

«Ця конференція надзвичайно важлива для Львова, для усієї України. Наразі операції з допомогою робота-хірурга Da Vinci проводять лише у трьох містах України: у Львові, Вінниці та Дніпрі. Тож, ми зможемо обговорити наші досягнення і також дізнатися у колег зі США про їхню роботу та бачення розвитку роботичної хірургії», - розповідає хірург, професор кафедри хірургії та ендоскопії Львівського національного медуніверситету ім. Данила Галицьго Андрій Стасишин.

У Львові з допомогою робота-хірурга Da Vinci уже провели 12 хірургічних втручань. Два із них – діткам.

Конференція 16 вересня розпочнеться з 10 год вітальним словом і триватиме до 18:00 год. Виступи учасників розділені на два пленарні засідання: 11:00-13:00 та 14:00-18:00 год. Із 10:00 до 13:00 год відбуватиметься онлайн-трансляція виступів доповідачів.

17 вересня учасники переглядатимуть відеотрансляцію роботичної операції прямо з операційної, а також підіб’ють підсумки конференції, сформувавши резолюцію.

Більше деталей щодо розкладу виступів учасників конференції за посиланням:

https://www.facebook.com/emergencyhospitall/posts/2344886562313469.

Програма конференції проводитиметься українською та англійською мовами та передбачає лекції провідних світових фахівців, присвячені роботизованій хірургії таких напрямків:

  • загальна хірургія;
  • урологія;
  • гінекологія;
  • онкопатологія;
  • дитяча хірургія.

Закордонні колеги розкажуть про переваги операцій з допомогою робота-хірурга при онкологічних захворюваннях, а також про історію розвитку роботичної хірургії та її роль для медицини у майбутньому.

Довідка

Організаторами конференції є Міністерство охорони здоров’я України, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, кафедра хірургії та ендоскопії факультету післядипломної освіти, КНП «Клінічна лікарня швидкої допомоги м. Львова», Медична клініка «Інномед» м. Вінниця.  Усі заходи відбуватимуться за адресою: вул. Миколайчука, 9.

Контактна особа - Вікторія Капустинська: тел. 0950215939.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ