Львівський Центр Служби Крові повідомляє про велику потребу донорської крові всіх груп, позаяк є необхідність поповнення запасів та забезпечення потреб медичних закладів.
«Сподіваємося на активність донорів усіх груп крові. Для тих, хто здаватиме кров вперше нагадую, що на процедуру слід приходити здоровим. Важливий критерій - відсутність хронічних захворювань. Рекомендована вага людини, яка може поділитися власною кров’ю має бути не менше ніж 60 кг, вік донорів від 18 до 60 років», – розповіли у Львівському обласному Центрі служби крові, передає ЛОР.
У центрі кров приймають у робочі дні з 8:30 до 13:00 год за адресою: Львів, вул. Пекарська, 65. Лікарі нагадують, що донорам слід мати з собою паспорт.
За добу у комунальному підприємстві Львівської обласної ради "Львівський обласний центр служби крові" можуть прийняти кров у 60-70 осіб.
Зверніть увагу на важливі рекомендації лікарів:
- вранці перед процедурою донації рекомендовано випити солодкий теплий чай з печивом;
- повторно здати кров особа може не раніше, аніж через 60 днів після попередньої донації.
Медики також просять не приходити здавати кров осіб, які відчувають ослаблення здоров’я, будь-які симптоми застуди або вірусу.
![](/im/printer.png)