Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові зупинено масштабне незаконне будівництво на вул. Княгині Ольги

1/3
У Львові зупинено масштабне незаконне будівництво на вул. Княгині Ольги. Про це повідомили в громадській раді при ДАБІ у Львівській області.

Як зазначено в повідомленні, департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, на підставі звернення Державного Бюро Розслідувань, в порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, проведено позапланову перевірку стосовно законності виконання будівельних робіт на вул. Княгині Ольги 1_5, Львівського гарнізону, військове містечко № 1 у м. Львові.

Так, під час проведення перевірки посадовими особами Департаменту зафіксовано факт виконання будівельних робіт без дозволу на їх виконання.

За результатами виявлених порушень вимог містобудівного законодавства Західне управління капітального будівництва Міністерства оборони України, як замовника, і ТзОВ «ЕНЕРДЖІ ПЛЮС УКРАЇНА», як генерального підрядника, притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу на суму 3 457 800 грн та видано приписи про зупинення виконання будівельних робіт, які перебувають на контролі в Департаменті.

Також Департаментом, в порядку здійснення державного архітектурно-будівельного нагляду, проведено позапланову перевірку на предмет дотримання вимог містобудівного законодавства Управлінням архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради під час видачі містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки щодо проектування об’єкта «Будівництво двох багатоквартирних житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями, місцями для зберігання індивідуального автотранспорту, дошкільним закладом з групами короткотривалого перебування дітей та двома трансформаторними підстанціями на вул. Княгині Ольги, 1-5 (вул. Княгині Ольги – вул. Куликівська), Львівського гарнізону, військове містечко № 1 у м. Львові зі знесенням існуючих нежитлових будівель», які затверджені рішенням виконавчого комітету Львівська міська радавід 23.03.2018 №314.

Під час проведення перевірки посадовими особами Департаменту встановлено, що зазначені вище містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки передбачають часткове розміщення житлових будинків в санітарно-захисній зоні залізничної колії. Також дані містобудівні умови і обмеження видані з перевищенням максимального відсотку забудови земельної ділянки. Це свідчить про видачу містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки з порушенням вимог чинної містобудівної документації, а саме плану зонування Франківського району м. Львова, затвердженого ухвалою міської ради від 18.09.2014 № 3840 і від 25.01.2018 № 2914.

За результатами виявлених порушень вимог містобудівного законодавства посадовими особами Департаменту прийнято рішення про скасування містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...