Слухай онлайн
Економіка

У січні-вересні обсяг промислової продукції в Львівській області зріс на 3,2%

У січні-вересні 2017 року порівняно з січнем-вереснем 2016 року обсяг промислової продукції в Львівській області зріс на 3,2%. Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря він збільшився на 4,8%, у переробній промисловості – на 3,3%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 1,1%. Про це повідомили в ГУ статистики у Львівській області.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 19,7%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 10,6%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 7,7%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 3,5%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 1,1%).

Зменшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 5,4%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,8%), машинобудування (на 0,1%). 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ