Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Українські поліцейські обговорили з представниками Грецької Республіки співпрацю у боротьбі зі злочинністю

Про це йшлося сьогодні, 11 червня, під час зустрічі першого заступника Голови Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна з Надзвичайним та Повноважним Послом Грецької Республіки в Україні Георгісом Пукаміссасом, Директором Європейської організації публічного права, екс-міністром внутрішніх справ Греції Спиридоном Флогаїтісом та Почесним Генеральним консулом Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтином Балабановим. Про це інформує Департамент комунікації Національної поліції України.

Учасники зустрічі обговорили питання міждержавної співпраці у сфері вдосконалення реформування правоохоронних структур та можливої реалізації спільних проектів. Також йшлося про розвиток публічного права в Україні.

Надзвичайний та Повноважний Посол Грецької Республіки в Україні Георгіс Пукаміссас  зазначив, що українська та грецька сторони підтримують глибоку взаємодію у різних сферах. Водночас, за його словами, актуальним є питання тісної співпраці у правоохоронній діяльності.

Директор Європейської організації публічного права (EPLO) Спиридон Флогаїтіс розповів про особливості роботи правоохоронців Греції. Зокрема, йшлося про боротьбу правоохоронців з тероризмом, розповсюдженням наркотиків та протидію корупції. Водночас він наголосив, що міжнародна організація, яку він очолює, повністю відкрита для тісної взаємодії з українською поліцією.

Перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін висловив подяку представникам Грецької Республіки за підтримку українських правоохоронців.

«Ми підтримуємо тісні відносини зі всіма країнами Європи у плані боротьби з організованою злочинністю. І необхідно, аби наші спільні з Грецією проекти були не менш ефективними», – наголосив В’ячеслав Аброськін.

Відтак учасники зустрічі обговорили можливість організації майданчика для співпраці між українською та грецькою поліцією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ