Слухай онлайн
Політика

В БЮТ уже святкують перемогу Тимошенко

У блоці Тимошенко вважають, що результати екзит-полу дають підстави прогнозувати перемогу Тимошенко у другому турі. Про це журналістам повідомив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов на брифінгу в штабі Тимошенко.

 

"Головний підсумок за результатами екзит-полів - незважаючи на незначну перевагу нашого головного опонента, наступним президентом буде Юлія Тимошенко, з чим я вас і вітаю", - сказав він.

 

Під час свого виступу Турчинов прокоментував результати національного екзит-полу, який засвідчив перевагу Януковича менше 5%.

 

"Це не той результат, на який ми розраховували. Нас би задовольнила перемога в першому турі", - сказав Турчинов.

 

Однак він висловив упевненість, що в другому турі Тимошенко підтримають виборці інших демократичних кандидатів.

 

"Ті, хто в першому турі проголосували за кандидатури Яценюка, Тігіпка, більшою мірою Литвина, Гриценка, Ющенка, - в другому турі проголосують за Юлію Тимошенко", - сказав Турчинов.

 

Він пояснив, що орієнтується на результати національного екзит-полу, а не екзит-полів, замовлених телевізійними каналами.

 

"Деякі канали робили власні проекти - робили дослідження, але вони не є фахівцями з соціології. Ми не звикли, що національний екзит-пол проводять професіонали, яких не можливо підкупити. І на ці результати може орієнтуватися будь-який аналітик", - сказав він.

 

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ