Слухай онлайн
Cуспільство

В українській армії - понад 80% контрактників, - Муженко

За словами начальника Генерального штабу Збройних сил України Віктора Муженка, в українській армії служать 168 тисяч контрактних службовців. Це 83 відсотки всіх всіх військовослужбовців, - DW.

Протягом 2017 року на контрактну службу до української армії вступили 36,7 тисячі осіб, а загальна їх кількість у Збройних силах України (ЗСУ) становить 168 тисяч. Про це у вівторок, 23 січня, повідомив начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко під час засідання комітету реформ у міністерстві оборони України.

"На контрактну основу в ЗСУ на службу за минулий рік прийшли 36 тисяч 700 осіб. На сьогодні в армії на контрактній основі служать понад 168 тисяч, зокрема понад 48 тисяч офіцерів", - зазначив Муженко.

Начальник Генштабу підкреслив, що наразі контрактники становлять 83 відсотки всієї армії, а решта - солдати строкової служби. Крім того, ЗСУ налічують 140 тисяч резервістів.

Нагадаємо, за даними міністерства оборони України, у 2016 році на контрактну службу до лав української армії вступили 69 тисяч військових, у тому числі 7,5 тисячі офіцерів.

DW

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ