Слухай онлайн
Економіка

XVІI Економічний форум відбудеться у Львові 26-27 жовтня

Традиційний Міжнародний економічний форум відбудеться у Львові 26 та 27 жовтня, повідомили організатори.

Цьогоріч форум відбудеться вже в сімнадцяте та матиме назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Очікують прибуття понад 2,5 тисячі осіб. Серед них - вище керівництво держави, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, банкіри. Організатори також анонсують, що за два дні буде підписано ряд важливих документів, які стосуються конкретних інвестиційних проектів, важливих не лише для західного регіону, а й для цілої країни.

Перший день Міжнародного економічного форуму відбуватиметься на стадіоні «Арена Львів» і включатиме чотири пленарні засідання. Тематика дискусій стосуватиметься питання реалізації сучасної економічної політики, альтернативної енергетики, відкритості влади та формування кузні професійно-технічних кадрів.

Другого дня учасники Форуму говоритимуть на теми агропромислового розвитку, експорту, туризму, розвитку інфраструктури, міжнародно-технічної допомоги та енергозбереження.

Під час секції проходитиме фестиваль «Ярмарок фондів». Представники донорських організацій представлять можливості співпраці та залучення коштів міжнародної технічної допомоги для областей, районів, громад у процесі децентралізації.

Загалом на учасників Форуму чекає 10 тематичних панелей, а також близько 20-ти провідних експертів і фахівців державного та приватного сектору. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...