Триває збір підписів на ініціативи, що стосуються благоустрою міста та транспорту і доріг. Деякі з них вже набрали потрібну кількість голосів і будуть розглянуті міськрадою
На сайті Єдиної системи місцевих петицій на разі триває збір підписів на 8 петицій:
- припинення будівництва бульвару на проспекті В. Чорновола в умовах воєнного стану та збереження робочих місць;
- збільшення кількості інклюзивного громадського транспорту на міських маршрутах до лікарні №8 "Св.Луки";
- облаштування спеціального майданчика для вигулу та дресування собак у парку "Піскові Озера";
- упорядкування послуг з кінними перевезеннями у центральній частині міста;
- збільшення часу для безкоштовної пересадки у громадському транспорті Львова з 40 хвилин до однієї години;
- облаштування кільцевої розв’язки на перехресті вулиць Станіслава Лема, Вітовського, Героїв Майдану, Сахарова та Коперника;
- облаштування спортивного майданчика (міністадіону) на вулиці М. Пимоненка;
- будівництво північної об'їзної дороги, яка з'єднала б траси Н-17 (на Луцьк) і М-09 (на Тернопіль), оминаючи північну частину Львова.
Сьогодні завершився термін збору підписів для петиції Олени Козик про упорядкування кінних перевезень. Вона передбачає облаштування стоянки/ паркомісця на проспекті Свободи (чи біля пам’ятника Королю Данилу) та питного фонтану біля нього, а також розміщення інформаційних таблиць про часові режими роботи карет, маршрути їх руху, традиції та особливості спілкування з кіньми. Петиція зібрала 509 з 500 необхідних підписів, то ж має бути прийнята на розгляд міської ради.
Нагадаємо, що кінні перевезення неодноразово ставали предметом висвітлення у медіа. Востаннє скандал стався у серпні 2024 року, коли кінь із туристичної упряжки впав і не міг самостійно піднятися. Тоді “Каретний двір” зіштовхнувся з хвилею хейту, а зоозахисники та активісти вимагали заборонити використання коней з метою туризму.
Уже зібрала необхідну кількість підписів, хоч до завершення ще 30 днів, петиція Андрія Барабошка із закликом переглянути рішення щодо будівництва нового бульвару під час війни, адже воно є недоцільним і завдасть значних збитків місцевій економіці. Натомість автор закликає зупинити реалізацію будівництва та спрямувати кошти на підтримку Збройних сил та постраждалих від війни. Рішення про облаштування пішохідного бульвару на проспекті Чорновола ухвалили на сесії міськради ще у 2021 році. Затвердили концепцію проєкту у жовтні 2024 року.
