RSS
Роздрукувати07 Червня 2013 17:09

Найімовірніший кандидат на посаду в. о. ректора Львівського університету ім. І. Франка - Маркіян Мальський

Найімовірнішим кандидатом на посаду в. о. ректора університету імені Івана Франка є посол України у Республіці Польщі Маркіян Мальський. Про це Гал-інфо повідомило джерело у Кабміні.

Нагадаємо, що раніше він був деканом факультету міжнародних відносин університету Франка.


 


Читайте також:

Коментарі

Додати коментар

    • 29.06.13 16:51
    • student1Super !!!!!!
    • 09.06.13 21:01
    • СтудентуСаме порядну людину зараз і потрібно! Мальський таким є, він має авторитет та повагу в університеті. Думається, що він не лише здатний підібрати нормальну команду, яку б сприймали в університеті, але й використовувати досвід та поради І.О. Вакарчука.
    • 09.06.13 20:19
    • студентТа не порядну людину там треба, а хлопа з кувадлою! До чого доведений університет! Ще за совітів там корупція процвітала більше ніж де, а сьогодні -це капец!
    • 08.06.13 20:42
    • !Надзвичайно розумна, порядна і толерантна людина! Дуже чуйно ставиться до студентів. Для університету-найкращий вибір!
    • 08.06.13 13:08
    • екс студентТА і в універі буде офіційна корупція, та ви подивіться на факультет міжнародних відносин, що там творилося за часів його деканства...
    • 08.06.13 13:06
    • Гість 3Чудово! Це чудово!!! Маркіян Мальський і справді достойний кандидат із проєвропейськими поглядами! Він зможе гідно керувати університетом!
      Хоч вважаю, що Вакарчук також гідний цієї посади!
    • 07.06.13 18:34
    • Гістьнасправді гідний кандидат!!!
      при цьому, його обрання - це буде вибір колективу університету, а не київські "хотєлкі"
    • 07.06.13 17:49
    • ГістьДостойний кандидат і хороший менеджер, порядна людина і непересічна особистість! Університет безумовно виграє від такої ротації,підніме ВУЗ і оздоровить, а також вичистить від усякого непотребу, що вчепився за крісла і посади.