Слухай онлайн
Політика

Бариги звикли, що їхні збитки хтось має покривати, - Садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував заяву Президента України Петра Порошенка про те, що «Самопомочі» буде виставлено рахунок, щоб компенсувати збитки, які зазнає Україна через блокаду торгівлі з ОРДЛО.

Андрій Садовий: «Я би дуже хотів, щоб керівництво нашої держави не розгубилося і чітко робило ідентифікацію того, де є ворог.  От в моєму розумінні, це є окупанти, це є терористи, це вороги. Проти них треба скеровувати свої сили. А бачити опонентів у «Самопомочі», я думаю, що це не правильно, тому що «Самопоміч» завжди стояла і буде стояти на державницьких позиціях.

 Так я прекрасно розумію, що наші бариги трохи не заробили грошей на торгівлі з окупантами, і вони привикли, напевно, що хтось їхні збитки має покривати. Але це питання до спеціальних служб, які мають це розслідувати. Всі прекрасно ознайомленні з інформацією, що була контрабанда, що були моменти несанкціонованого переміщення товару, але я не володію інформацією, що хтось був покараний. І тому потрібно тим займатися. Така моя порада».

Нагадаємо, 15 березня, Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради національної безпеки та оборони зазначив: «Те, що дії наших блокадників влетять Україні в копієчку, це очевидно. В яку саме, покаже калькуляція. І ці рахунки ми виставимо не лише самопроголошеним республіканцям, але й «Самопомочі», «Батьківщині» та іншим зачинщикам та промоутерам блокади».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ