Слухай онлайн
Cуспільство

Чотири європейські компанії мають намір консультувати будівництво сміттєпереробного заводу у Львові

Вчора, 4 червня, завершився термін подачі документів від компаній на конкурс відбору консультанта із надання підтримки в реалізації проекту поводження з відходами у Львові. До участі у конкурсі подали свої документи чотири європейські компанії. Підписання контракту з компанією-переможцем планується до кінця літа. Про це інформує прес-служба ЛМР.

До участі в конкурсі подалися наступні компанії: «Hidroterra» (Литва), «Egis» (Франція), консорціум з компаній «Enviroplan S.A.» (Греція) та «Проектно-дослідницький інститут «Енергоінжпроект» (Україна), консорціум компаній «Paseco SP Ltd.» (Греція), «Policy and Management Consulting Group» (Грузія) та «Центр екологічного консалтингу та аудиту» (Україна).

«Ми отримали чотири конкурсні пропозиції від провідних компаній, які мають відповідний досвід із такими проектами. Конкурсними умовами визначені критерії, за якими будуть оцінюватися пропозиції, які надійшли, в першу чергу це наявність досвіду реалізації аналогічних проектів та залучення ключових фахівців. Зокрема, компанії-переможцю необхідно буде здійснювати функції технічного нагляду, забезпечувати присутність FIDIC-інженера, допомагати в управлінні проектом, організовувати своєчасну звітність у відповідності до стандартів ЄБРР», — повідомив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Контракт буде укладено на весь час будівництва сміттєперебного заводу у Львові та на час здійснення рекультивації. Вартість послуг Консультанта визначено в розмірі 600 000 євро (без ПДВ). Фінансування надається Шведським агентством міжнародного розвитку (SIDA).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ