Слухай онлайн
Cуспільство  |  Надзвичайні події

Читачі Житомир.info пропонують спалити фуру, що привезла львівське сміття

На околиці міста Баранівка у Житомирській області другу добу блокують вантажівку зі сміттям. Напередодні вранці місцеві комунальники виявили на міському сміттєзвалищі велику купу мотлоху, яку скинули біля в'їзду, а ще - фуру, яка не встигла розвантажити сміття, бо загрузла. Про це повідомив Житомир.info.

Зокрема, у повідомленні сказано: "Місцеві переконані у тому, що сміття їм привезли з Львівщини, бо серед непотребу виявили документи та чеки, які вказують на це. Доки поліція розслідує справу, вантажівка лишається на звалищі заблокованою.

«Десь місяць тому перша фура приїхала і вивезла нам сміття. У нас є система відеоспостереження - видно машину, не видно номерів, ще дві машини привезли сміття і, на щастя, одна загрузла. Вона зараз заблокована. Безумовно, ми її нікому не віддамо і не випустимо, тому що за те сміття потрібно заплатити гроші», - розповів Баранівський міський голова Анатолій Душко.

Відпустити фуру місцева влада обіцяє лише після того, як місту компенсують шкоду, адже це вже другий випадок за літо, коли на їхнє звалище скидають львівське сміття.

«Компенсацію ми порахувати не можемо, але попередньо ми сказали, що роблять внесок на розрахунковий рахунок відділу ЖКГ та благоустрою Баранівської міської ради як благодійний внесок на утримання сміттєзвалища, і ці кошти будуть безпосередньо використані на розгортання та ущільнення сміття», - розповів заступник Баранівського міського голови.

Як раніше повідомляв Житомир.info, 7 серпня на звалищі в Баранівському районі затримали фуру з львівським сміттям, яка за документами їхала на Сумщину".

Цікаво , що в обговоренні під цією новиною на сайті Житомир.info один із читачів запропонував "спалити фуру". 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ